INFORELICS

Security We Care


Hakkımızda

2016 yılında tamamı yerli sermaye ile resmi olarak iş hayatına başlayan Inforelics Yazılım A.Ş. gelişmiş network ürünlerinin ve veri iletişim çözümlerinin tasarım, üretim ve pazarlamasında küresel çapta büyümeyi, her ölçekteki işletmenin network ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmeyi hedeflemektedir. Tamamı uzman kadrodan oluşan genç ve dinamik ekibi ile yüzde yüz yerli kurumsal switchler,access pointler,endüstriyel switchler,kablosuz veri aktarım sistemleri, güvenlik duvarları gibi geniş ürün yelpazesini içinde barındıran Solidway Networks, 2000+ noktada kullanımda olan Useroam Hotspot & Reporting ve zaman damgası istemcisi Zamanbaz markalarının üreticisi ve satıcısıdır. Inforelics Yazılım A.Ş. ekibi, sürekli gelişen kurumsal firmalar için iletişim ağı ihtiyaçlarını karşılamak üzere yeni ürünler geliştirerek geleceğin iletişim ağlarını inşa etmeye devam edecek.


MİSYONUMUZ

Bilişim alanında yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan Inforelics Yazılım A.Ş., müşterilerinin beklentilerine, gereksinimlerine yönelik çözümler üreterek ve müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı amaçlayarak ilerlemeyi, ekonomimize katkı sağlamanın yanı sıra uluslararası pazarda da ülkemizi en iyi şekilde temsil edip bilinir bir marka haline gelmeyi benimsemiştir.

VİZYONUMUZ

Kalite hedeflerimiz doğrultusunda ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek; yurt içinde ve dışında tercih edilen uluslararası bir şirket olmaktır.

Daha Fazlasına mı İhtiyacınız Var ? Bizimle İletişime Geçin. İletişim